Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


LC-TUBE Solar WiFi – kamera, która zmienia sposób monitoringu Dzięki ciągłemu rozwojowi technologii, monitorowanie naszych domów i biur stało się znacznie prostsze i bardziej efektywne. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku, firma LC-Security wprowadziła na rynek innowacyjną kamerę zasilaną energią słoneczną – LC-TUBE Solar WiFi.
Kamery sieciowe z łącznością bezprzewodową WiFi to doskonała propozycja na budowę wewnętrznych instalacji telewizji przemysłowej IP. Dzięki bezprzewodowej transmisji danych audio/wideo nie wymagają prowadzenia przewodów transmisyjnych, co nie tylko obniża koszty wdrożenia, ale także umożliwia łatwy i wygodny montaż kamer w trudno dostępnych miejscach.
Zapoznaj się z CTR PARTNER opinie na temat kamer sieciowych IP oraz innych urządzeń stosowanych w nowoczesnych instalacjach monitoringu wideo IP. Z nami dowiesz się na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru kamer IP, rejestratorów sieciowych oraz oprogramowania NVR.
Kamera samochodowa ukryta w lusterku z monitorem LC-185CD to profesjonalny wideorejestrator, który sprawdzi się w wielu zastosowaniach. LC-185CD posiada dwie kamery, z czego jedna dostarczająca obraz w jakości Full HD została ukryta w lusterku, natomiast druga oferując obraz w rozdzielczości VGA została przeznaczona do obserwacji tego co dzieje się z tyłu samochodu. Dzięki możliwości rejestracji zdarzeń z przodu i z tyłu oraz wbudowanemu monitorowi LCD-TFT 2,7", kamera samochodowa Full HD LC-185CD jest jednym z najbardziej funkcjonalnych produktów tego typu.
Kamery bezprzewodowe są powszechnie wykorzystywane jako narzędzie do zdalnej kontroli dzieci, opiekunek oraz zwierząt domowych. Dlatego też z myślą o takich zastosowania i wielu innych, firma  LC Security stworzyła niewielką kamerę bezprzewodową WiFI LC-GO, która strumieniuje obrazy wideo z dźwiękiem na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym systemem operacyjnym IOS (iPhone, iPad) lub Android. Z tego też względu prezentowana kamera WiFi doskonale sprawdzi się w biurach, sklepach oraz innych miejscach, w których konieczny jest zdalny dostęp do obrazu i dźwięku na telefonie lub tablecie.
Fotopułapka LC-196F to efektywne, niezawodne i dokładne urządzenie, które rewelacyjnie sprawdza się w wielu nietypowych sytuacjach. Można ją wykorzystać m.in. do prowadzenia przyrodniczych badań naukowych lub namierzania prób kradzieży na terenach leśnych. Fotopułapka LC-196F  działa na zasadzie ukrytej kamery, ale w odróżnieniu od standardowych kamer ma dużo szersze zastosowanie m.in. dzięki własnemu zasilaniu. Zintegrowany moduł MMS zapewnia łączność poprzez sieć GSM i tą drogą przekazywane są informacje w postaci zdjęć na telefon komórkowy oraz na konto poczty elektronicznej.
Kamera do sportów ekstremalnych LC-167 HD to łatwość obsługi, wytrzymałość, wszechstronność zastosowania oraz możliwość tworzenia filmów najwyższej jakości. Ze względu na swoją solidną konstrukcję oraz zastosowane podzespoły, kamera sportowa LC-167 HD daje pełną radość z filmowania przygód wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię życie. Idealna do sportów ekstremalnych, myślistwa oraz podróży samochodowych (możliwość wykorzystania jako kamera samochodowa ).
W miarę rosnących potrzeb odbiorców systemów monitoringu IP , firma Geovision stale rozszerza swoją ofertę o nowe rozwiązania, które są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. W ostatnich dniach do sprzedaży trafiła nowa kamera megapikselowa Geovision w wersji GV-BX1500-3V z zasilaniem PoE, szerokim zakresem dynamiki WDR, dwukierunkowym audio oraz czytnikiem kart pamięci micro SD / SDHC / SDXC. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji nadaje  się do montażu zarówno w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym (po zastosowaniu odpowiedniej obudowy).
Brałeś udział w wypadku drogowym? Nie popełniłeś błędu, lecz nie jesteś w stanie udowodnić swojej niewinności policji lub na rozprawie sądowej? Chcesz uniknąć kolejnych niezasłużonych mandatów? Jeśli tak, to kamera samochodowa Full HD z szerokokątnym obiektywem (120 stopni) LC-145 CD z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Z myślą o budowie skutecznych i niezawodnych w działaniu systemów telewizji przemysłowej służących do monitorowania terenów zewnętrznych, firma LC Security wzbogaciła swoją ofertę kamer IP o nową kamerę megapikselową z głowicą uchylno-obrotową w wersji LC-340 IP. Ze względu na swoje właściwości użytkowe, prezentowana kamera IP rewelacyjnie sprawdza się w instalacjach dozoru wideo terenów wokół szkół, parkingów strzeżonych, magazynów, hal produkcyjnych oraz posesji prywatnych.
Przedstawiamy funkcjonalną kamerę IP w niezwykle atrakcyjnej cenie, która dzięki swoim właściwościom użytkowym, doskonale sprawdza się w monitoringu wewnętrznym domów jednorodzinnych, mieszkań i sklepów. Kamera sieciowa LC Security w wersji LC-354 IP to urządzenie, które charakteryzuje się bardzo łatwą instalacją (Plug&Play) oraz wysoką skutecznością prowadzonej obserwacji.
W ofercie marki LC Security pojawiła się nowa kamera sieciowa HD w wersji LC-351, która została zaprojektowana pod kątem budowy wewnętrznych systemów telewizji dozorowej IP dla sklepów, szkół, przedszkoli, firm, hoteli oraz obiektów użyteczności publicznej. Kamera HD LC-351 została wyposażona w stylową obudowę w kolorze białym oraz w łączność bezprzewodową (802.11b/g, częstotliwość 2,4GHz, zasięg łączności do 100 m), dzięki czemu jej montaż jest wyjątkowo łatwy, nawet gdy przebiega w trudno dostępnych miejscach.
Jeśli poszukujesz uniwersalnej kamery sportowej HD , która sprawdzi się zarówno latem, zimą jak i pod wodą, to kamera  LC-HD11 z całą pewnością zwróci Twoją uwagę. Charakteryzuje się ona estetyczną lecz odporną na warunki pogodowe i uszkodzenia obudową, która pozwala na jej użytkowanie nawet pod wodą na głębokości do 20 m. Oczywiście jak przystało na prawdziwą kamerę sportową posiada szerokokątny obiektyw, który zapewnia kąt widzenia 120 stopni.
Standard HDCCTV to trzecia droga w rozwoju systemów telewizji dozorowej. Jest to nowa technologia, która bazuje na tradycyjnym medium transmisyjnym w postaci okablowania koncentrycznego. Dzięki swoim właściwościom użytkowym, stanowi silną konkurencję dla sieciowych systemów telewizji przemysłowej z kamerami megapikselowymi. HDCCTV bazuje na interfejsie HD-SDI, który pozwala przesyłanie sygnałów o jakości HD (720p lub 1080p w zależności od możliwości danej kamery) poprzez „klasyczne” okablowanie systemów CCTV.
Monitoring IP zewnętrzny należy budować w oparciu o kamery sieciowe, które charakteryzują się odpowiednią odpornością na warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, warto także zadbać aby kamery IP stosowane w tego typu instalacjach oferowały możliwość prowadzenia obserwacji w trybie całodobowym oraz dostarczały na tyle szczegółowy obraz, aby możliwa była identyfikacja znajdujących się na nim osób i przedmiotów.
Kamery do auta pozwalają na monitorowanie pojazdów firmowych i przebytej trasy przez pracowników. Dzięki tej właściwości użytkowej zapewniają pełną kontrolę mamy kontrolę nad tym gdzie i jak jeżdżą nasi pracownicy w czasie pracy. Pozwala to na sprawdzenie czy odpowiednio wywiązują się ze swoich obowiązków i czy prawidłowo eksploatują powierzone im pojazdy. Ponadto, kamery samochodowe umożliwiają uzyskanie silnych dowodów w razie zdarzeń drogowych (np. kolizja), w których biorą dział nasi pracownicy.
Prezentujemy atrakcyjny cenowo, kompletny zestaw CCTV umożliwiający budowę skutecznego w działaniu systemu monitoringu wizyjnego dla małej i średniej wielkości sklepu. Gotowy zestaw monitoring sklepu bazuje na wysokiej klasie komponentach firmy LC Security, która w branży security słynie z produkcji wysokiej jakości urządzeń w przystępnej cenie. Proponowany zestaw nadaje się do samodzielnego montażu!
Jeszcze kilka miesięcy temu monitoring IP był zarezerwowany jedynie dla bogatych przedsiębiorców. Obecnie dzięki coraz tańszym kamerom IP, każdy właściciel sklepu, firmy lub małego przedsiębiorstwa produkcyjnego, może sobie pozwolić na budowę systemu telewizji przemysłowej w technologii IP.
Systemy telewizji przemysłowej coraz częściej są wyposażane w mini kamery do monitoringu, których podstawowym zadaniem jest dyskretna obserwacja. Ze względu na możliwość prowadzenia nadzoru wideo z ukrycia doskonale nadają się do zastosowania w instalacjach CCTV dla biur, domów, sklepów, kantorów, itp.
Rodzice korzystający z usług niani (opiekunki do dziecka) coraz częściej decydują się na instalacje kamery lub kamer, które mają za zadanie monitorowanie jej zachowanie oraz stosunku wobec powierzonego jej dziecka, podczas naszej nieobecności w domu (np. gdy jesteśmy w pracy). Najlepszym sposobem na monitoring niani są bezprzewodowe kamery sieciowe, ponieważ charakteryzuje je łatwa instalacja, możliwość zdalnego podglądu obrazu za pomocą przeglądarki internetowej lub urządzeń mobilnych (Windows Mobile, Symbian i iPhone) oraz w większości przypadków możliwość rejestracji dźwięku.
Jaka kamera najlepsza do monitorowania kantoru? W jaki sposób należy ją zamontować? Najlepszą kamerą IP do monitoringu wizyjnego kantoru jest kamera megapikselowa oferująca obraz w rozdzielczości przynajmniej 2 Mpix. Dlaczego taka kamera sieciowa sprawdzi się najlepiej w tego typu lokalizacji?
Jedną z najlepszych kamer do prowadzenia dozoru video terenów wokół domu jest kamera zintegrowana LC-700 renomowanej firmy LC Security, która stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności i atrakcyjnej ceny.
LC-626 IP firmy LC Security to wysokiej klasy zintegrowana kamera sieciowa (megapikselowa), którą odpowiednio przystosowano do pracy zarówno w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Dzięki podwyższonej funkcjonalności, doskonałej reprodukcji obserwowanej sceny oraz możliwości bezawaryjnej pracy w zróżnicowanych warunkach środowiskowych, kamera sieciowa LC-626 IP pozwala na budowę skutecznych i niezawodnych w działaniu systemów telewizji dozorowej IP dla takich obiektów, jak: parkingi, sklepy, urzędu, instytucje finansowe oraz hotele.
LC-815i firmy LC Security to przystępne cenowo kamery obrotowe PTZ, która na tle podobnych produktów wyróżniają się za sprawą niewielkich wymiarów oraz wysokie jakości dostarczanych obrazów. Ze względu na swoje parametry użytkowe, kamera szybkoobrotowa z serii LC-815i idealnie nadaje się do zastosowania w miejscach, w których duży nacisk kładzie się na dyskrecję prowadzonej obserwacji oraz na możliwość śledzenia obserwowanych osób i obiektów.
Prezentujemy wysokiej jakości kamery zintegrowane LC-700PRO renomowanej marki LC Security, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji idealnie nadaje się do budowy skutecznych i niezawodnych w działaniu systemów nadzoru wideo, pracujących w zewnętrznych warunkach środowiskowych.
IC-7000PTn v3 firmy EDIMAX to funkcjonalne kamery sieciowe w atrakcyjnej cenie, charakteryzujące się łatwą instalacją, dobrą jakością dostarczanego obrazu oraz wysoką funkcjonalnością. Podstawową zaletą modelu IC-7000PTn v3 jest możliwość pracy w bezprzewodowych sieciach IP zgodnych ze standardami 802.11b/g/n.
W ofercie firmy LC Security pojawiły się nowe kamery przemysłowe z serii LC-SZ700, których podstawową zaletą użytkową jest możliwość skutecznej i bezawaryjnej pracy niemal w każdych warunkach środowiskowych. Kamery przemysłowe LC Security z serii LC-SZ700 wyposażono bowiem w wandaloodporną obudowę o klasie szczelności IP67 (odporna na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe) oraz w funkcję Dzień/Noc z reflektorem podczerwieni IR LED (możliwa praca w każdych warunkach oświetleniowych, także w całkowitej ciemności).
Firma ACTi przedstawia nową kamerę sieciową z serii TCM-4511, która ze względu na atrakcyjną cenę oraz bardzo dobre właściwości użytkowe, idealnie sprawdza się w systemach monitoringu IP dla domów, biur oraz sklepów. Prezentowana kamera posiada dyskretną obudowę typu CUBE oraz wymienny obiektyw ze stałą ogniskową 4.2 mm.
Profesjonalna kamera sieciowa GV-BX140DW firmy Geovision to produkt, który stworzono z myślą o prowadzeniu efektywnego nadzoru wideo w miejscach, gdzie mamy do czynienia ze zmienny lub niejednolitym oświetleniem obserwowanej sceny. Podstawowym atutem modelu GV-BX140DW jest szeroki zakres dynamiki WDR, który w dużym stopniu poprawia szczegółowość obrazu, zwłaszcza z ciemnych lub zbyt jasnych obszarach.
Wysokiej klasy kamera sieciowa SNC-CH210B Sony to zaawansowany technologicznie produkt CCTV IP, cechujący się podwyższoną funkcjonalnością, rewelacyjną jakością dostarczanego obrazu, łatwą instalacją oraz prawidłową i wydajną pracą w sieci IP. Ze względu na swoje parametry techniczne, kamera IP Sony SNC-CH210B  jest dedykowana do zastosowania w najbardziej wymagających instalacjach monitoringu wizyjnego.
Prezentujemy wysokiej klasy kamerę sieciową IP Vivotek z serii IP8133W, która dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwala na budowę systemów nadzoru wideo w trudno dostępnych miejscach. Łatwa instalacja kamery IP IP8133W jest możliwa dzięki bezprzewodowej transmisji danych oraz pracy w sieci komputerowej 802.11b/g/n WLAN. Specjalna kompaktowa obudowa sprawia, że kamera IP8133W Vivotek jest mało widoczna, i tym samym bardzo dobrze sprawdza się w miejscach, w których liczy się dyskrecja prowadzonej obserwacji.
ACTi ACM-3701 to profesjonalne kamery IP wyposażone w wiele nowoczesnych technologii, które umożliwiają wygenerowanie szczegółowych i odpowiednio naświetlonych obrazów w rozdzielczości do 1,3Mpix. Kamery sieciowe ACTi z serii ACM-3701 zostały odpowiednio przystosowane do bezawaryjnej i skutecznej pracy w trudnych warunkach środowiskowych.
Przedstawiamy profesjonalne kamery HDTV AXIS P3367-VE, które zostały zaprojektowane z myślą o pracy w najbardziej wymagających systemach monitoringu wizyjnego CCTV IP. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, kamery IP AXIS P3367-VE doskonale radzą sobie w każdych warunkach.
IP8335H to profesjonalne kamery sieciowe Vivotek , które zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i technologicznym, idealnie nadają się do zastosowania w najbardziej wymagających systemach sieciowego monitoringu wizyjnego. Podstawową właściwością użytkową kamery IP Vivotek z serii IP8335H jest możliwość pracy w trudnych warunkach, zarówno oświetleniowych jak i środowiskowych.
Kamery PTZ LC 15-CD51HS to funkcjonalne urządzenia dozorowe w przystępnej cenie, które charakteryzuje wysoka jakość dostarczanego obrazu oraz niezawodna praca. Dzięki wbudowanej funkcji Dzień/Noc z mechanicznym filtrem IRC, kamery obrotowe z serii LC 15-CD51HS idealnie sprawdzą się w całodobowych systemach telewizji dozorowej. Maksymalna światłoczułość kamery to 0,02 lx.
Prezentujemy nowe kamery obrotowe firmy LC Security z serii LC PH-37ax, które zaprojektowano specjalnie z myślą o pracy instalacjach nadzoru wideo dla wymagających lokalizacji. Kamery szybkoobrotowe LC PH-37ax bazują na najwyższej jakości podzespołach (moduł Samsung, przetwornik obrazu SONY 1/4" Super HAD CCD), które gwarantują wysoką odporność na awarie oraz pozwalają na uzyskanie krystalicznie czystych obrazów, zarówno w dzień jak i w nocy.
Firma AXIS Communications wprowadziła do sprzedaży nową kamerę kopułkową HDTV AXIS P5544 z funkcją PTZ i panoramicznym obrazem 360°, który możemy uzyskać po jednym kliknięciu, co sprawia że kamery IP AXIS P5544 doskonale sprawdzają się w systemach nadzoru wideo dla dużych powierzchni – urządzenie zapewnia pełną widoczność w zakresie 360° na obszarze o powierzchni 950 m2 (teren porównywalny z trzema kortami tenisowymi).
Nowoczesny serwer wizyjny z serii GV-H.264 Video Serwer firmy GeoVision pozwala na przekształcenie dwóch sygnałów analogowych z kamer przemysłowych na sygnał cyfrowy, który następnie może być bezpośrednio transmitowany w sieci komputerowej IP. Do urządzenia możemy bezpośrednio podłączyć 2 kamery analogowe (2x BNC), które następnie przekształcane są w kamery IP mogące efektywnie pracować w sieciowych systemach telewizji przemysłowej.
GV-BX520D-E Geovision to długo zapowiadane kamery IP do zastosowań zewnętrznych, którym nie straszne złe warunki pogodowe. Wysoką odporność na śnieg, deszcz, kurz, słońce oraz uszkodzenia mechaniczne, zapewnia solidnie wykonana obudowa o klasie szczelności IP66 Arctic. Dzięki tej właściwości użytkowej, kamery sieciowe Geovision w wersji GV-BX520D-E mogą bezawaryjne pracować w miejscach, w których standardowe rozwiązania nie zdają swojego egzaminu.
AXIS Q6035/-E to najwyższej jakości kamery szybkoobrotowe (wewnętrzna / zewnętrzna), które dzięki możliwości pracy w trybie całodobowym (prawdziwa funkcja Dzień/Noc), doskonałej jakości generowanego obrazu (rozdzielczość HDTV 1080p) oraz zgodności ze standardem ONVIF, pozwalają na budowę funkcjonalnych i co ważniejsze efektywnych instalacji CCTV IP, nawet dla najbardziej wymagających lokalizacji.
W celu sprostania stale rosnącym oczekiwaniom Klientów, firma Bosch Security Systems rozszerzyła swoją ofertę z zakresu kamer sieciowych o nowe, dualne kamery DinionHD 1080p, które ze względu na swoje cechy użytkowe są przeznaczone do budowy najbardziej wymagających instalacji monitoringu IP. Kamery sieciowe DinionHD 1080p pracują w oparciu o przetwornik obrazu HD CMOS, który zapewnia ostrzejszy i bardziej szczegółowy obraz w formacie 16:9.
Firma CTR.pl jest liderem systemów zabezpieczeń w Polsce. Przedmiotem działalności CTR.pl jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna najwyższej klasy urządzeń, służących do budowy systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, a także rejestracji pobytu i czasu pracy. 
GV-VD520D Geovision to zapowiadana 5-megapikselowa kamera wandaloodporna z opcją zasilania PoE, zmienno-ogniskowym obiektywem 2.7 ~ 9 mm, funkcją detekcji ruchu i maskowania stref prywatnych oraz dwukierunkowym audio. Ze względu na swoje cechy użytkowe, kamera IP w wersji GV-VD520D rewelacyjnie nadaje się do zastosowania w najbardziej wymagających obiektach oraz miejscach, w których kamery telewizji przemysłowej muszą pracować w trudnych warunkach.
Kontrola dostępu to obecnie jeden z najpowszechniej stosowanych systemów zabezpieczeń, który pozwala na skuteczne zabezpieczenie mienia za pomocą odpowiednich urządzeń lub/i oprogramowania – rozwiązania odpowiedzialne za identyfikację osób w celu uzyskania dostępu do chronionych pomieszczeń lub budynków.
Firma Bosch Security Systems rozszerzyła swoją ofertę o niezwykle funkcjonalne kamery kopułkowe IP 225 IR, które doskonale nadają się do budowy skutecznych w działaniu instalacji CCTV IP, pracujących w trudnych warunkach oświetleniowych i środowiskowych. Prawidłową pracę w trybie całodobowym zapewnia funkcja Dzień/noc z wbudowanym promiennikiem podczerwieni IR LED, natomiast podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne gwarantuje hermetyczna obudowa, zgodna z normą IP66.
Seria HD AutoDome 800 to najnowsze kamery szybkoobrotowe IP firmy Bosch Security Systems, które dzięki swoim właściwościom użytkowym umożliwiają budowę funkcjonalnych, niezawodnych i co ważniejsze skutecznych w działaniu sieciowych systemów telewizji dozorowej IP.
GV-MFD320 firmy Geovision to profesjonalna kamera sieciowa IP w dyskretnej obudowie kopułkowej, którą zaprojektowano pod kątem pracy w najbardziej wymagających instalacjach nadzoru wideo CCTV IP. Jedną z najważniejszych cech użytkowych kamery IP w wersji GV-MFD320 jest możliwość dostarczenia rewelacyjnej jakości obrazu, którego rozdzielczość maksymalna może wynosić aż 3Mpix (2048 x 1536).
GV-FE520 / GV-FE521 to dwa nowe modele kamer dookólnych IP typu „Fisheye” firmy Geovision, które w przeciągu najbliższych tygodni trafią do sprzedaży. Najnowsze modele kamery dookólnych Geovision, będą różnić się od siebie obudową, a ich podstawową cechą użytkową będzie możliwość wyświetlania bardzo czystych, ostrych i bogatych w szczegóły obrazów w wysokiej rozdzielczości (do 5 Mpix 2560 x 1920 pikseli).
Profesjonalna kamera szybkoobrotowa w wersji LC-1914 PREMIUM została zaprojektowana z myślą o budowie skutecznych w działaniu instalacji nadzoru wideo, pracujących w zewnętrznych warunkach środowiskowych (obudowa o normie IP66). Model LC-1914 PREMIUM ma nam do zaoferowania szereg ciekawych rozwiązań, które bardzo korzystanie wpływają na ogólną jakość pracy systemów monitoringu wizyjnego.
Przedstawiamy wysokiej jakości kamerę CCTV z serii LC-1501 PREMIUM, która bardzo dobrze sprawdza się podczas pracy w trudnych warunkach oświetleniowych oraz w obecności wody i kurzu. Kamera przemysłowa LC-1501 PREMIUM została zintegrowana z wysokiej klasy obiektywem 4-9 mm (68° - 30°) oraz reflektorem podczerwieni IR LED i funkcją Dzień/Noc, która pozwala na prowadzenie skutecznej obserwacji w trybie całodobowym.
LC-1120 PREMIUM to wandaloodporna kamera przemysłowa z funkcją Dzień/Noc oraz wbudowanym reflektorem podczerwieni IR LED, umożliwiającym prowadzenie nadzoru wideo nawet w całkowitych ciemnościach. Wodoszczelna i wandaloodporna obudowa kamery kopułkowej LC-1120 PREMIUM sprawia, że może ona bezawaryjnie pracować w trudnych warunkach środowiskowych.
LC-1531 PREMIUM to profesjonalna dzienno-nocna kamera zintegrowana, która została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających systemach telewizji dozorowej CCTV. Na wyposażeniu kamery z serii LC-1531 PREMIUM znajdziemy wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które w znacznym stopniu poprawiają jakość i skuteczność działania analogowych systemów telewizji przemysłowej.
Wideodomofony ORNO w wersji VT-6912 to propozycja dla osób, które samodzielnie chcą stworzyć funkcjonalną, niezawodną i wygodną w obsłudze instalację wideodomofonową dla domu jednorodzinnego lub mieszkania. Prezentowane wideodomofony składają się z najwyższej jakości komponentów, które cechuje estetyczne wykonanie oraz możliwość łatwej rozbudowy do dodatkowe urządzenia.
Kamery AXIS w wersji M3114-R to profesjonalne kamery sieciowe IP, które stworzono z myślą o budowie skutecznych i niezawodnych w działaniu systemów monitoringu IP dla środków transportu publicznego (autobusy, tramwaje, pociągi, itp.). Podstawową cechą użytkową omawianego urządzenia dozorowego jest wytrzymała na wibracje, wstrząsy oraz stłuczenia obudowa o normie IP66/IP67.
Kamery IP Vivotek to funkcjonalne urządzenia dozorowe, które dzięki dużej różnorodności oraz zastosowanych technologiom pozwalają na tworzenie elastycznych i skutecznych w działaniu systemów monitoringu IP dla różnych lokalizacji. Wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjna cena to cechy, które wyróżniają kamery Vivotek na tle innych tego typu produktów.
Kamera IP7153 VIVOTEK to wysokiej jakości narzędzie dozorowe, cechujące się wysoką funkcjonalnością oraz możliwością efektywnej pracy w sieci komputerowej z protokołem TCP/IP. W kamerze zastosowano funkcję Dzień/Noc z mechanicznym filtrem podczerwieni, co w połączeniu z dwukierunkową komunikacją audio oraz opcją zasilania PoE (ang. Power over Ethernet), pozwala na zastosowanie kamery sieciowej IP 7153 VIVOTEK w wymagających instalacjach nadzoru wideo IP.
Firma VIVOTEK wprowadziła do sprzedaży wysokiej jakości kamery szybkoobrotowe IP z serii SD8121, które doskonale nadają się do budowy wymagających systemów nadzoru wideo. Na ich wyposażeniu znajdziemy szereg usprawnień, zapewniających wysoką funkcjonalność i skuteczność działania sieciowych systemów telewizji przemysłowej.
Szybkoobrotowa kamera IP z serii SD7151 VIVOTEK to produkt stworzony z myślą o prowadzeniu nadzoru wideo w warunkach zewnętrznych. Kamera IP w wersji SD7151 VIVOTEK posiada wandaloodporną obudowę, która skutecznie chroni wrażliwe wnętrze kamery przed uszkodzeniami mechanicznymi.
IZ7151 VIVOTEK to wysokiej klasy kamera sieciowa VGA z potężnym 18-krotnym zoomem optycznym oraz funkcją Dzień/Noc umożliwiającą pracę w dziennych i nocnych warunkach oświetleniowych. Ze względu na swoje walory użytkowe, kamera IP z serii IZ 7151 VIVOTEK doskonale nadają się do zastosowania w systemach nadzoru wideo, w których konieczne jest identyfikowanie osób czy rozpoznawanie małych przedmiotów.
MD7560D VIVOTEK to megapikselowa kamera przemysłowa przeznaczona do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Kamerę sieciową z serii MD 7560D VIVOTEK wyposażono w wodo- i wandaloodporną obudowę kopułkową o normie IP67 i zgodności z normą EN50155, dzięki czemu może bezawaryjnie pracować w ekstremalnych warunkach (odporna na wstrząsy, wibracje, kurz, dużą wilgotność powietrza oraz skrajne temperatury).
W najbliższym czasie w ofercie firmy Geovision z zakresu profesjonalnych kamer IP, pojawi się nowa kamera megapikselowa w wersji GV-CB220, która dzięki swojej konstrukcji doskonale nadaje się do zastosowania w domowych i firmowych systemach nadzoru CCTV IP. GV-CB220 to kamera 2-megapikselowa (1920 x 1080) generująca obraz w oparciu o przetwornik 1/2.5’’ Progressive Scan CMOS.
Sony Effio (ang. Enhanced Features and Fine Image Processor) to najnowszy procesor sygnałowy DSP (ang. Digital Signal Procesor), który sprawia że kamery analogowe mogą znowu skutecznie konkurować z nowoczesnymi kamerami IP. Najnowszej generacji procesory sygnałowe z rodziny Sony Effio (seria obejmuje cztery modele: Effio, Effio – E, Effio-S oraz Effio-P), pozwalają na rozszerzenie funkcjonalności kamer analogowych oraz w znacznym stopniu poprawiają jakość generowanych obrazów. 
Firma AXIS oferuje najszerszą w branży gamę profesjonalnych kamer sieciowych IP, które umożliwiają tworzenie elastycznych, funkcjonalnych i co ważniejsze skutecznych w działaniu systemów telewizji przemysłowej CCTV IP. Wszystkie z kamer sieciowych firmy AXIS korzystają z nowoczesnych, często też innowacyjnych, rozwiązań technologicznych, dzięki którym są w stanie generować ostre, czyste i co ważniejsze bardzo szczegółowe obrazu.
AXIS P33 to seria profesjonalnych, stałopozycyjnych kamer sieciowych, które pozwalają na budowę funkcjonalnych i niezwykle efektywnych w działaniu instalacji monitoringu wizyjnego zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. W ofercie kamer z serii AXIS P33 znajdują się modele do stosowania wewnątrz obiektów, jak i wandaloodporne modele do pracy na zewnątrz.
Na rynku pojawiła się długo oczekiwana wersja oprogramowania Geovision v8.4, która teraz jest również dostępna w języku polskim. Najnowsza odsłona, tego profesjonalnego systemu do zarządzania materiałem wizyjnym w instalacjach telewizji przemysłowej, została wzbogacona o wiele rozwiązań, które pozwalają na tworzenie elastycznych i skutecznych w działaniu systemów monitoringu wizyjnego.
Firma Arecont Vision przedstawia wysokiej jakości kamerę megapikselową AV-1310DN, która dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji pozwala na prowadzenie skutecznego monitorignu w wymiarze całodobowym. Podstawową cechą użytkową modelu AV-1310DN jest wbudowana funkcja Dzień/Noc z mechanicznym filtrem IR, która automatycznie dostraja kamerę do poziomu natężenia światła na obserwowanej scenie, i tym samym pozwala na prowadzenie skutecznej obserwacji zarówno w dziennych, jak i w nocnych warunkach oświetleniowych.
W przeciągu najbliższych tygodni na rynku CCTV IP pojawią się dwie nowe kamery IP GV-FE420 / GV-FE421 typu „Fisheye” firmy Geovision, które stanowią doskonałe uzupełnienie oferty tej marki z zakresy profesjonalnych sieciowych systemów telewizji przemysłowej. Podstawową cechą użytkową zapowiadanych kamer IP jest charakterystyczna obudowa, która pozwala na prowadzenie dyskretnej obserwacji.
Kamera Dzień/Noc Dinion HD 720p firmy BOSCH to nowa propozycja z zakresu profesjonalnych kamer IP , które pozwalają na skuteczną wideoweryfikację osób i zdarzeń alarmowych. Na wyposażeniu nowych kamer IP firmy Bosch znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań technologicznych, które w znacznym stopniu zwiększają ogólną jakość i skuteczność działania współczesnych systemów monitoringu wizyjnego.
GV-PTZ010D GeoVision to funkcjonalne, niezawodne i niezwykle skuteczne w działaniu kamery obrotowe IP, oferujące wysoką jakość obrazu oraz wydajną pracę w sieci IP. Prezentowana kamera sieciowa IP oferuje możliwość regulacji obrotu i pochylenia, co w połączeniu z możliwością dokonania 10-krotnego zbliżenia optycznego i 10-krtonego zbliżenia cyfrowego, zapewnia bardzo wysoką skuteczność działania systemów telewizji przemysłowej IP.
GV-BX120D Geovision to zaawansowana technologicznie kamera sieciowa oferująca czysty i szczegółowy obraz w rozdzielczości 1,3Mpix. Istotną cechą użytkową nowej kamery kompaktowej IP firmy Geovision jest zwiększona czułość na oświetlenie, która dla trybu czarno-białego wynosi aż 0,04 Lux (zaimplementowana funkcja Dzień/Noc dostosowująca tryb pracy do poziomu oświetlenia na obserwowanej scenie).
SCP-3430 Samsung to profesjonalna kamera szybkoobrotowa przeznaczona do budowy wewnętrznych systemów telewizji przemysłowej dla wymagających obiektów. Kamery szybkoobrotowe z serii SCP-3430 Samsung cechują się bardzo dobrymi parametrami roboczymi, dzięki czemu pozwalają na prowadzenie efektywnego nadzoru wideo w wymiarze całodobowym (wbudowana funkcja Dzień/Noc z mechanicznie odsuwanym filtrem podczerwieni oraz technologia Sens-up).
Przedstawiamy profesjonalną kamerę kopułkową Samsung z serii SCD-2020, która ze względu na bardzo korzystne właściwości techniczne rewelacyjnie sprawdza się w wysokiej klasy systemach telewizji przemysłowej. Kamera SCD-2020 Samsung dzięki wbudowanej funkcji Dzień/Noc może skutecznie pracować w zmiennych warunkach oświetleniowych, co sprawia, że bardzo często znajduje zastosowanie w całodobowych systemach telewizji przemysłowej.
SCB-3001P Samsung to wyspecjalizowana kamera przemysłowa Dzień/Noc, która pozwala na prowadzenie skutecznego nadzoru wideo w wymiarze całodobowym. Najważniejszą właściwością użytkową omawianego produktu jest unikalna technologia A1 z ulepszoną funkcją WDR, dzięki której oferuje obraz o zwiększonej rozdzielczości poziomej, zredukowanej ilości szumów oraz ze znacznie większą dynamiką i kontrastem.
AXIS M3113-R to wysokiej jakości cyfrowa kamera IP, która dzięki niewielkim rozmiarom oraz dyskretnej, solidnej obudowie kopułkowej doskonale nadaje się do zastosowania w mobilnych systemach monitoringu CCTV IP (np. monitoring pojazdów: autobusów, pociągów, itp.) lub w instalacjach nadzoru wideo wewnątrz obiektów. Kamera sieciowa IP z serii AXIS M3113-R została wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość obrazu przy jednoczesnej wydajnej i bezpiecznej pracy w sieci IP.
AXIS M1114 to funkcjonalna kamera megapikselowe IP, która została wyposażona w obiektyw DC-Iris (zmienna ogniskowa 2.8 - 8 mm, mocowanie typu CS), profesjonalny przetwornik 1/4” RGB CMOS z technologią progresywnego skanowania oraz szereg innych rozwiązań, pozwalających na prowadzenie efektywnego nadzoru wideo. Podstawową cechą użytkową modelu AXIS M1114 jest możliwość wygenerowania wysokiej jakości obrazu kolorowego w rozdzielczości 1 MP/HDTV 720p (1280x800px).
AXIS M1054 to profesjonalna kamera sieciowa IP oferująca szereg niezwykle ciekawych rozwiązań, w tym dwukierunkową komunikację audio, możliwość pracy w całkowitych ciemnościach oraz bardzo wysoką jakość generowanego obrazu. Mimo niewielkich rozmiarów, kamera IP z serii AXIS M1054 została wyposażona we wszystko czego oczekuje się od najwyższej klasy urządzeń dozorowych.
Firma Geovision przedstawia zaawansowany technicznie reflektor podczerwieni z serii GV-IR LED, który w znacznym stopniu poprawia skuteczność nadzoru wideo przy słabym poziomie oświetlenia. Reflektor z serii GV-IR LED został zaprojektowany z myślą o współpracy z profesjonalnymi kamerami sieciowymi IP z serii GV-IPCAM.
Profesjonalne kamery przemysłowe z serii SCB-3000P firmy Samsung to urządzenia wizyjne, które zaprojektowano z myślą o zapewnieniu efektywnego nadzoru wideo w miejscach, w których panują zmienne warunki oświetleniowe. Kamery kompaktowe z serii SCB-3000P korzystają z innowacyjnej technologii A1 z funkcją WDR, dzięki której mogą generować krystalicznie czyste obrazy kolorowe o rozdzielczości 600TVL lub obrazy monochromatyczne w rozdzielczości 700TVL (funkcja Dzień/Noc z mechanicznie odsuwanym filtrem podczerwieni).
CAM-5321P to profesjonalne kamery IP, których bogate zaplecze technologiczne pozwala na prowadzenie efektywnego nadzoru wideo z wykorzystaniem sieci komputerowej IP. Kamery IP z serii CAM-5321P rewelacyjnie sprawdzają się w miejscach, w których istnieje konieczność prowadzenia obserwacji w wymiarze całodobowym z możliwością rozpoznawania obserwowanych osób i obiektów.
Firma Geovision przedstawia Państwu najnowszą kamerę megapikselową IP z serii GV-BX520D, której podstawową cechą użytkową jest możliwość wygenerowania krystalicznie czystego obrazu kolorowego w rozdzielczości Full HD. Kamery sieciowe IP  GV-BX520D Geovision zostały stworzone na potrzeby sieciowych systemów telewizji przemysłowej, w których kluczowe znaczenie ma skuteczna wideoweryfikacja osób i zdarzeń alarmowych.
Miło mi Państwa poinformować, że w końcu ukazała się kolejna aktualizacja profesjonalnego oprogramowania Geovision v8.32 i v8.33, pozwalająca na efektywne zarządzanie systemami nadzoru wideo, nawet w miejscach, od których wymaga się maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Oprogramowanie Geovision v8.32 dostępne jest w wersji polskiej, zaś aktualizacja z ostatnich dni v8.33 póki co oferowana jest jedynie w wersji angielskiej.
GV-VS04A firmy Geovision to zaawansowany technologicznie wideo serwer IP, oferujący 4 kanały wideo z których obraz może być przekazywany w czasie rzeczywistym w pełnej rozdzielczości PAL D1. Dodatkowo urządzenie posiada 4 kanały audio, dzięki czemu oprócz przekazywania obrazów pozwala na transmisję sygnałów audio.
Profesjonalna kamera IP GV-MFD110 firmy Geovision to rewelacyjna propozycja na prowadzenie dyskretnego nadzoru wideo w megapikselowej rozdzielczości obrazu. Kamera sieciowa IP z serii GV-MFD110 została wyposażona w szereg niezwykle użytecznych rozwiązań, które nie tylko zapewniają wysoką jakość wyświetlanego obrazu, ale także pozwalają na elastyczną pracę w sieci IP.
LC-416D1 LC Security to profesjonalna kamera przemysłowa, która została zaopatrzona w estetyczną i solidną, kopułkową obudowę wandaloodporną. Zastosowana w kamerze LC-416D1 obudowa zapewnia optymalną ochronę przed negatywnym działaniem wody i kurzu oraz skutecznie chroni wnętrze kamery przed uderzeniem ciężkim przedmiotem i uszkodzeniami mechanicznymi.
Kamery megapikselowe ACM-3511 ACTi to wysokiej jakości urządzenia cyfrowe, których konstrukcja pozwala na przekazywanie wysokiej jakości obrazów poprzez sieć komputerową z protokołem TCP/IP. Model ACM-3511 ACTi został wyposażony w zaawansowaną funkcję Dzień/Noc z mechanicznie odsuwanym filtrem podczerwieni, co w połączeniu z megapikselową jakością obrazu sprawia, że kamera ACM-3511 rewelacyjnie nadaje się do budowy profesjonalnych systemów wizyjnych, w których obserwacja prowadzona jest w wymiarze całodobowym.
Kamery szybkoobrotowe IP z serii SNP-3750 IPOLIS Samsung to najwyższej jakości urządzenia dozorowe, przeznaczone do pracy w wymagających systemach telewizji przemysłowej, w których transmisja danych odbywa się poprzez sieć komputerową z protokołem TCP/IP. Kamery IP SNP-3750 dysponują potężnym 37-krotnym zbliżeniem optycznym, który w połączeniu z dodatkowym 12-krotnym zoomem cyfrowym oraz zaawansowaną realizacją obrotu i pochylenia, pozwala zarówno na skuteczną wideoweryfikację zdarzeń, jak i na śledzenie obserwowanych obiektów.
Kamera obrotowa IP SNP-1000 to zaawansowane technicznie urządzenie sieciowe, reprezentujące rewelacyjną linie kamer IPOLIS firmy Samsung. Kamera SNP-1000 została zaprojektowana pod kątem pracy w systemach nadzoru wideo, w których konieczne jest śledzenie obiektów oraz ich precyzyjna identyfikacja.
Firma Geovision przedstawia nową kamerę megapikselową IP z serii GV-IPCAM H.264 (GV-BX110D), która pozwala na skuteczne monitorowanie obiektów, w których konieczna jest identyfikacja obserwowanych osób. Kamera cyfrowa GV-IPCAM H.264 Geovision została wyposażona w najwyższej jakości matrycę Progressive Scan CMOS 1/3”, zapewniającą bardzo wyrazisty i bogaty w detale obraz kolorowy w maksymalnej rozdzielczości do 1280 x 1024 pikseli (1,3 megapiksela).
AXIS Q1755 to profesjonalna kamera CCTV IP, która na tle innych urządzeń tej klasy, wyróżnia się przede wszystkim obrazem w rozdzielczości HDTV, kompresją H.264 oraz wbudowaną funkcją  Dzień/Noc, zapewniającą efektywny dozór wideo w zmiennych warunkach oświetleniowych (monitoring całodobowy). Kamery AXIS Q1755 doskonale sprawdzają się w najbardziej wymagających systemach telewizji przemysłowej.
AXIS M3011 to zaawansowana technicznie kamera sieciowa IP, której specjalna obudowa zapewnia wnękowy montaż w syficie podwieszanym, przez co kamera staje się prawie niezauważalna dla osób znajdujących się w strefie monitorowanej. Kamera przemysłowa IP z serii AXIS M3011 korzysta z najlepszego kodeka wideo H.264, który zapewnia wysoką jakość obrazu przy jednoczesnej redukcji zapotrzebowania na przepustowość i pamięć dysków nawet do 30%.
Kamera kopułkowa LC-SZ46Z firmy LC Security to doskonała propozycja na prowadzenie nadzoru wizyjnego w miejscach, gdzie istnieje potencjalne ryzyko uszkodzenia sprzętu obserwacyjnego. Urządzenie posiada kopułkową obudowę o wysokiej estetyce wykonania i podwyższonej odporności na uszkodzenia (wandaloodporna), co sprawia, że kamera z serii LC-SZ46Z może być praktycznie stosowana w każdym środowisku.
LC-312D1 to profesjonalna kamera wandaloodporna marki LC Security, której specyfikacja techniczna oraz podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne (wandaloodporna obudowa o zgodności z normą IP66) pozwala na stabilną i efektywną pracę w wymagających systemach telewizji przemysłowej. Bazowym elementem wewnętrznej konstrukcji modelu LC-312D1 jest wysokiej klasy przetwornik 1/3” CCD Super HAD firmy Sony z układem DSP oraz kilkoma systemami wspomagającymi (AES, AWB, AGC, BLC), co w połączeniu pozwala na wygenerowanie klarownego i szczegółowego obrazu w rozdzielczości poziomej rzędu 480 linii telewizyjnych.
Kamera wandaloodporna LC-516D1 posiada kopułkową obudowę IP66 oraz bogate zaplecze technologiczne, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana w nowoczesnych i wymagających instalacjach wizyjnych. Model LC-516D1 pracuje w oparciu o najwyższej jakości matrycę 1/3” CCD znanej i renomowanej firmy Sony.
AXIS P1346 to profesjonalna kamera megapikselowa CCTV IP dysponująca obraz o jakości HDTV i zgodności z obowiązującymi normami SMPTE. Kamera megapikselowa IP z serii AXIS P1346 jest także pierwszym na rynku urządzeniem wizyjnym z innowacyjnym sterowaniem obiektywu, jakim jest technologia P-Iris.
Kamera bezprzewodowa IP z serii AXIS M1011-W to ciekawa propozycja na budowę profesjonalnego monitoringu CCTV IP dla domu, biura czy małego biznesu. W kamerze AXIS M1011-W zastosowano profesjonalny przetwornik 1/4" CMOS, który dodatkowo w celu uzyskania jak największej jakości obrazu (zwłaszcza podczas obserwacji ruchomych obiektów) został wsparty technologią progresywnego skanowania.
Profesjonalna kamera sieciowa IP AXIS 221 z przetwornikiem CCD 1/3” (z technologią progresywnego skanowania) została stworzona na potrzeby instalacji wizyjnych CCTV IP, w których kluczowe znaczenie ma wysoka wydajność w transmisji obrazu w sieci IP. Kamera IP z serii AXIS 221 dysponuje imponującą częstotliwością odświeżania obrazu, która w przypadku rozdzielczości 480 x 360 pikseli może wynosić nawet 60 klatek na sekundę (dla maksymalnej rozdzielczości obrazu VGA 640 x 480 prędkość przesyłu wynosi 45 kl./s).
Kamera IP AXIS 211 to urządzenie CCTV, które doskonale nadaje się do budowy zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych instalacji monitoringu wizyjnego CCTV IP. Kamery sieciowe IP z serii AXIS 211 cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród specjalistów z branży security, o czym doskonale świadczy choćby prestiżowa nagroda "Innovative Achievement" przyznawana przez Detektor International.
Podstawowym atutem kamery przemysłowej oznaczonej modelem LC-682C jest specjalnie zaprojektowana obudowa, która jest odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne takie jak trafienie twardym przedmiotem lub uderzenia kamieniem.
Kompaktowe kamery przemysłowe z serii LC-250ASD posiadają wysokiej jakości przetwornik obrazu CCD SONY 1/3” charakteryzujący się znacznie lepszą jakością obrazu i wyższą czułością niż standardowe przetworniki obrazu typu CMOS.
GV-IP Speed Dome (Outdoor) to profesjonalna kamera szybkoobrotowa IP, która na dniach będzie dostępna na polskim rynku urządzeń umożliwiających budowę profesjonalnych systemów monitorignu IP. Kamery PTZ z serii GV-IP Speed Dome Outdoor (GV-SD010-S) firmy Geovision posiadają obudowę o zgodności z normą IP66, dzięki czemu możemy je z powodzeniem stosować w warunkach zewnętrznych.
SNC-Z20P IPELA to kolejna propozycja firmy Sony na prowadzenie skutecznej obserwacji z wykorzystaniem sieci komputerowych IP. Podstawową cechą użytkową kamery IP z serii SNC-Z20P jest możliwość skutecznej identyfikacji obiektów, co w dużej mierze możemy zawdzięczyć 18-krotnemu zbliżeniu optycznemu, które dodatkowo wsparto 12-krotnym zoomem optycznym.
SNC-DF80P Sony to kompletne rozwiązanie dozorowe w postaci funkcjonalnej kamery kopułkowej IP. Dzięki zaimplementowanej funkcji Dzień/Noc, możliwości współpracy z reflektorem podczerwieni oraz solidnie wykonanej obudowie wandaloodpornej IP66 kamera sieciowa SNC-DF80P Sony sprawdza się w każdych warunkach oświetleniowych i środowiskowych.
Profesjonalne kamery sieciowe IP z serii NBC-255-P marki Bosch Security Systems zostały stworzone z myślą o prowadzeniu funkcjonalnego i co ważniejsze skutecznego monitoringu wizyjnego z wykorzystaniem sieci pakietowej IP. Kamery IP NBC-255-P to nowość w ofercie tej znanej i cenionej przez specjalistów marki. 
Profesjonalne kamery szybkoobrotowe IP SNC-RZ30P Sony ze sterowaniem obrotem, pochyleniem oraz zoomem optycznym, doskonale nadają się do budowy profesjonalnego monitoringu CCTV IP. Kamera IP z serii SNC-RZ30P pracuje w oparciu o przetwornik Sony 1/6" Super HAD CCD, który pozwala na wygenerowanie szczegółowego obrazu o maksymalnej rozdzielczości na poziomie 736x544 pikseli (kompresja wideo Motion JPEG).
Kamery kopułkowe IP SNC-DS60 marki Sony zostały zaprojektowane na potrzeby współczesnych, sieciowych systemów monitoringu wizyjnego. Stałopozycyjna kamera kopułkowa IP SNC-DS60 oferuje wiele ciekawych rozwiązań technologicznych, które pozwalają na prowadzenie skutecznego nadzoru wizyjnego.
SNC-RX530P firmy Sony jest zaawansowaną technicznie kamerą IP typu „speed dome”, która dzięki podwyższonej funkcjonalności i jakości generowanego obrazu pozwala na efektywne prowadzenie nadzoru wizyjnego. Kamery sieciowe IP SNC-RX530P wytwarzają obraz w oparciu o nowoczesny przetwornik Sony 1/4" Exwave HAD CCD, który pozwala na uzyskanie czystych, ostrych i bogatych w detale obrazów w wysokiej rozdzielczości.
Kamery sieciowe IP z serii SNC-CM120 IPELA marki Sony to urządzenia, które dzięki szeregowi nowoczesnych rozwiązań technologicznych pozwalają na budowę profesjonalnych instalacji monitoringu CCTV IP. Prezentowana kamera IP pracuje w megapikselowej rozdzielczości, co sprawia, że przy jej pomocy możemy efektywnie zastąpić kilka konwencjonalnych kamer przemysłowych.
SPD-2700 to profesjonalna kamera kopułkowa PTZ firmy Samsung. Podstawowe cechy wyróżniające prezentowaną kamerę na tle innych kamer obrotowych to: potężny 27-krotny zoom optyczny, widok panoramiczny, zaawansowane funkcje PTZ (ciągły obrót 360 stopni, pochylenie 192 stopnie), wysoka jakość obrazu oraz szereg unikalnych i innowacyjnych rozwiązań, które znacznie poprawiają jakość prowadzonej obserwacji.
Karty do monitoringu to niedrogi sposób na budowę systemów telewizji przemysłowej, w których zapis sygnałów audio/video musi być prowadzony w wysokiej jakości. Jedną z ciekawszych propozycji rynku CCTV w zakresie tego typu urządzeń są karty komputerowe DVR firmy Geovision.
Profesjonalna kamera megapikselowa SNC-M300 firmy Samsung to propozycja dla użytkowników, którzy cenią zarówno wysoką funkcjonalność, jak i doskonałą jakość wyświetlanego obrazu. Megapikselowa kamera SNC-M300 jest również urządzeniem sieciowym, co sprawia, że stanowi doskonałą propozycję na budowę sieciowych systemów monitoringu wizyjnego.
Kamery dualne LC-501P/C3338 umożliwiają prowadzenie monitoringu dozorowego w zmiennych warunkach oświetlenia. Kamery z serii LC-501P/C3338 automatycznie dostosowują się do panujących warunków oświetleniowych.
Zaawansowana technicznie bezprzewodowa kamera IP z serii BL-C20CE firmy Panasonic, to doskonała propozycja dla osób, które poza wysoką jakością wytwarzanego obrazu cenią sobie funkcjonalność i łatwość instalacji. Prezentowana kamera IP doskonale sprawdza się w domowym zastosowaniu i w obiektach gdzie często zmienia się miejsce instalacji kamery.
Kopułkowa kamera wandaloodporna WZ 45N to najwyższej klasy urządzenie dozorowe, które zostało opracowane z myślą o skutecznej i stabilnej pracy w całodobowych instalacjach monitoringu wizyjnego. Model WZ 45N pracuje w podwyższonej rozdzielczości 520 TVL (przetwornik CCD 1/3”), a dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia efektywną 24 godzinną obserwację.
Dualna kamera CCTV z serii LTC0630 Dinion 2X firmy BOSCH to nowej generacji urządzenie dozorowe, które dzięki zaawansowanej technologii przetwarzania obrazu znajduje zastosowanie w najbardziej wymagających systemach telewizji przemysłowej. Urządzenie korzysta z przetwornika CCD 1/2" oraz zaawansowanej technologii cyfrowego przetwarzania sygnału wideo, co w rezultacie owocuje doskonałą jakością obrazu w rozdzielczości 540 linii telewizyjnych.
Funkcjonalna kamera sieciowa IP z serii SNC-RZ25P Sony to niezastąpione urządzenie wizyjne w nowoczesnych systemach telewizji przemysłowej, w których transmisja sygnałów wizyjnych odbywa się za pośrednictwem sieci komputerowych IP. Kamery IP SNC-RZ25P oferują doskonałą jakość obrazu, stabilną i efektywną pracę w sieci IP oraz szereg dodatkowych rozwiązań, których zadaniem jest podwyższenie skuteczności pracy systemu telewizji przemysłowej IP.
Kamera CCTV SCC-B5399P Samsung to urządzenie dozorowe, którego główną zaletą jest podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz doskonała jakość wyświetlanego obrazu. SCC-B5399P jest wandaloodporną kamerą kopułkową o podwyższonej rozdzielczości pracy oraz funkcjonalności, co sprawia, że jest to kompletne rozwiązanie dozorowe.
Monitoring IP z każdym miesiącem cieszy się coraz większą popularnością, jednak wiele osób chcąc przejść na dozorowe rozwiązania IP zastanawia się w jaki sposób można wykorzystać w nich tradycyjne kamery analogowe. Jednym z rozwiązań które pozwala na stosowanie kamer analogowych w sieciowych systemach telewizji przemysłowej jest GeoVision Video Server .
CamSat 2,4GHz mini to profesjonalny miniaturowy zestaw nadajnika i odbiornika, którego zadaniem jest przesył analogowych sygnałów audio/video w systemach telewizji przemysłowej. Systemy bezprzewodowe transmisji z serii CamSat 2,4GHz mini cechują się bardzo wysoką odpornością na zakłócenia przemysłowe, dzięki czemu gwarantują przesył krystalicznie czystych sygnałów audio/video bez jakichkolwiek opóźnień i szumów.
Kamery przemysłowe CCTV z serii LC-254ASD to zaawansowane technicznie urządzenia, które dzięki przemyślanej konstrukcji dają możliwość efektywnego dozorowania obiektów. Nowa kamera kompaktowa LC-254ASD LC Security wyróżnia się na tle innych produktów tej klasy głównie za sprawą pracy w podwyższonej rozdzielczości.
Czy kamery przemysłowe miejskiego monitoringu Katowic działają prawidłowo? Czy obecność kamer przemysłowych poprawiła bezpieczeństwo na ulicach miasta? Odpowiedź na te i wiele innych pytań poznamy w niedalekiej przyszłości ponieważ w najbliższym czasie skuteczność i poprawność działania kamer przemysłowych w Katowicach sprawdzi rzecznik praw obywatelskich.
KPD-672 SATA   to nowy rejestrator cyfrowy będący następcą 4-kanałowego rejestratora DVR z serii CPD561 VGA. Rejestrator DVR z serii KPD-672 SATA  podobnie jak CPD561 VGA pozwala na zapis obrazu z 4 kamer przemysłowych w czasie rzeczywistym i rejestrację dźwięku z 1 kanału audio (dodatkowe 1 wyjście audio), z tą różnicą, że oferuje znacznie lepsze parametry zapisu.
Kamery SID-460P Samsung to zaawansowane technicznie urządzenia, które oferują znacznie szersze możliwości zastosowania niż inne kamery kopułkowe w tym przedziale cenowym. Kamery przemysłowe z serii SID-460P firmy Samsung Techwin doskonale łączą w sobie sprawdzone technologie i nowoczesne rozwiązania, co w efekcie owocuje najwyższą jakością i skutecznością prowadzonych prac dozorowych.
Kamery obrotowe IP Panasonic z serii BB-HCM381CE to profesjonalne urządzenia wizyjne o bardzo korzystnych parametrach pracy. Producent kamer IP BB-HCM381CE odpowiednio połączył funkcjonalność, jakość, niezawodność i zaawansowaną pracę w sieci IP, dzięki czemu otrzymujemy produkt najwyższej klasy.
Kamera dualna LTC 0620 to najwyższej jakości urządzenie wizyjne , które dzięki swoim imponującym parametrom pracy pozwala na tworzenie efektywnych i nowoczesnych systemów monitoringu wizyjnego. Kamera Dinion XF LTC 0620 dzień/noc wyróżnia się na tle innych kamer tej klasy głównie za sprawą szeregu nowoczesnych funkcji, których nie znajdzie się w produktach firm konkurencyjnych.
Kamery sieciowe IP BL-C1CE Panasonic zostały zaprojektowane głównie z myślą o domowym zastosowaniu. Model BL-C1CE jest powszechnie wykorzystywany do tworzenia domowego monitoringu a także jako narzędzie ułatwiające pilnowanie bawiących się dzieci.
Kamera DinionXF LTC 0495 firmy Bosch idealna do pracy w dzień i noc, posiada funkcje, która przy słabnącym świetle przełącza się na tryb monochromatyczny. LTC0495 wyposażona w nowoczesny przetwornik CCD 1/3, oraz rozdzielczość 540 TVL gwarantuje niezawodność, a także bardzo wysoką jakość przetwarzanego obrazu.
Kamera przemysłowa z serii WV-CL930/G firmy Panasonic to specjalistyczne urządzenie CCTV, którego przeznaczeniem jest obserwacja w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, kamera CCTV WV-CL930/G umożliwia prowadzenie dozoru niemalże w każdych warunkach oświetleniowych.
WV-CW384E to model firmy Panasonic, który został stworzony na potrzeby systemów wizyjnych, w których dozór odbywa się w trybie całodobowym. Fantastyczne parametr generowanego obrazu oraz możliwość pracy w różnym środowisku sprawiają, że kamera WV-CW384E Panasonic jest niezastąpionym narzędziem pracy profesjonalnego monitoringu.
Dzienno nocne kamery przemysłowe Panasonic z serii WV-CP284E są wyspecjalizowanymi urządzeniami dozorowymi. Kamery CCTV Panasonic WV-CP284E posiadają profesjonalny przetwornik obrazu 1/3 cala (752(H)x582(V) pikseli z polem skanowania 4,89(H)x3,67(V).
WV-CL270 Panasonic to kolorowa kamera przemysłowa z funkcją BLC i ATW. Dzięki tym dwóm specjalnym układom kamera przemysłowa z serii WV-CL270 jest niezwykle uniwersalnym narzędziem dozorowym, mogącym pracować w różnym środowisku montażu.
WV-CP480/G Panasonic to kamera o podwyższonym zakresie dynamiki i rozdzielczości obrazu. Głównym elementem budowy tego wysokiej klasy narzędzia dozorowego jest przetwornik CCD 1/3” z cyfrową obróbką DSP.
Kamera przemysłowa WV-CP484E Panasonic jest idealnym rozwiązaniem dla systemów monitoringu, gdzie wysoka jakość obrazu oraz możliwość prowadzenia obserwacji w zmiennych warunkach oświetlenia jest głównym priorytetem. WV-CP484E jest to kamera typu dzień/noc, która w zależności od panujących warunków oświetleniowych pracuje w trybie kolorowym (dzień) lub monochromatycznym (noc).
Kamery dualne WV-CZ352E Panasonic zostały wyposażone w wiele nowoczesnych technologii, dzięki którym podczas pracy w dzień generują obraz o rozdzielczości poziomej 510TVL, zaś w nocy w rozdzielczości 570TVL.
LC-688C to wandaloodporna  kamera marki LC Security do profesjonalnego zastosowania. Wandaloodporna kamera przemysłowa z serii LC-688C jest urządzeniem wizyjnym nadającym się zarówno do pracy w środowisku wewnętrznym jak i zewnętrznym.
Hurtownia CCTV . NWC-0900 to kamery megapikselowe z dwoma przetwornikami obrazu oraz z możliwością pracy w sieci komputerowej IP. Wielofunkcyjność kamer przemysłowych z serii NWC-0900 sprawia, że idealnie nadają się do budowy nowoczesnych systemów monitoringu wizyjnego.
LC-608GVA to wysoko czuła kamera przemysłowa, której moduł został umieszczony w półkulistej obudowie o wysokiej estetyce wykonania. Kamera LC-608GVA jest produktem znanej i cenionej marki LC Security, słynącej z urządzeń dozorowych najwyższej jakości.
UPH-2D10W-50 firmy Bosch to najlepszy na rynku CCTV system szybkiego pozycjonowania. System szybkiego pozycjonowania z serii UPH-2D10W-50 firmy Bosch znajduje zastosowanie głównie w najbardziej wymagających aplikacjach monitoringu wizyjnego, gdzie konieczne jest obserwowanie dużych obszarów oraz miejsc gdzie niezwykle istotna jest szybka zmiana pozycji kamery CCTV.
Kamery megapikselowe GeoVision z serii GV-IPCAM1.3M to jedne z najlepszych na rynku urządzeń wizyjnych, przystosowanych do pracy w nowoczesnych, sieciowych systemach monitoringu przemysłowego. Kamery megapikselowe GV-IPCAM1.3M oferowane są w trzech modelach: BOX, VARIFOCAL oraz DOME.
GV-IPCAM 1.3M Dome to profesjonalne kamery IP firmy GeoVision w wandaloodpornych, kopułkowych obudowach. Kamery IP z serii GV-IPCAM 1.3M Dome doskonale nadają się do montaż sufitowego oraz pracy w bardzo trudnych warunkach środowiskowych.
Obiektywy mini z serii LCMTV 3.6mm LC Security to obiektywy stałe o standardowej długości ogniskowej rzędu 3,6 milimetra. Obiektywy mini  LCMTV 3.6mm marki LC Security zostały stworzone tylko i wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu gwarantują wysoką jakość obrazu oraz bezawaryjną pracę.
GV-IPCAM 1.3M D/N Varifocal to nowoczesne dzienno nocne kamery IP znanej I cenionej marki GeoVision. Kamery IP z serii GV-IPCAM 1.3M D/N Varifocal są nowością na rynku CCTV, jednakże już teraz cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród projektantów i instalatorów sieciowych systemów monitoringu wizyjnego.
LC-SZ46T to wandaloodporna kamera CCTV typu dzień/noc. Model LC-SZ46T doskonale nadaje się do prowadzenia całodobowej obserwacji, zarówno w wewnętrznych jak i zewnętrznych instalacjach monitoringu wizyjnego.
Kamera LC-250AS jest kompaktową kamerą typu dzień/noc o bardzo szerokim polu zastosowania. Urządzenie zostało wyposażone w specjalny mechanizm, który automatycznie przełącza tryby pracy kamer z kolorowego na monochromatyczny i na odwrót.
Kompleksowe rozwiązania dozorowe firmy CTR Partner Warszawa umożliwiają zabezpieczenie różnego typu obiektów, w tym sklepów, galerii handlowych, osiedli mieszkaniowych, ulic miast, szkół, dworców PKP oraz PKS.
Nowoczesna kamera przemysłowa LC-806A to urządzenie zaliczane do grupy doskonałych kamer wyposażonych w przetworniki obrazu typu DSP. Przetwornik obrazu DSP w odróżnieniu od CCD, przetwarza sygnał wideo całkowicie cyfrowo.
LC-1/3 Sony 520TVL to płytkowa kamera CCTV pracująca w bardzo wysokiej rozdzielczości. Rozdzielczość wytwarzanych przez kamerę LC-1/3 Sony 520TVL obrazów wynosi aż 520 linii TV.
Uniwersalne obudowy do kamer przemysłowych z serii HSG9483 to profesjonalne urządzenia dozorowe umożliwiające montaż kamer zarówno w warunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Obudowy do kamer z serii HSG9483 posiadają specjalną klapkę otwieraną od boku, dzięki czemu instalator ma zapewniony łatwy dostęp zarówno do kamery CCTV, obiektywu jak i okablowania transmisyjnego i zasilającego.
Obiektywy do kamer CCTV V2554P to profesjonalne układy optyczne przystosowane do współpracy zarówno ze standardowymi jak i z nowoczesnymi kamerami przemysłowymi. Obiektywy do kamer V2554P są produktem lidera w sektorze CCTV firmy Bosch.
Kamera szybkoobrotowa LC-9027L/C firmy LC Security, będącej liderem w produkcji kamer na potrzeby telewizji przemysłowej. Kamera szybkoobrotowa CCTV LC-9027L/C to urządzenie o doskonałych parametrach technicznych i ogromnych możliwościach.
LC-503PB to zintegrowana kamera przemysłowa zbudowana w oparciu o supernowoczesny przetwornik CCD SONY 1/3” oraz obiektyw zoom 3,5-8mm. Kamera przemysłowa LC-503PB jest niezwykle funkcjonalnym urządzeniem dozorowym.
W najbliższy poniedziałek na ulice Torunia wyjadą cztery nowoczesne autobusy MAN wyposażone w monitoring . Autobusy dotarły od producenta na początku tego tygodnia, jednak przed ruszeniem w trasę z pasażerami musiały przejść kilka testów.
Montaż kamer zewnętrznych w odróżnieniu do kamer wewnętrznych wymaga użycia kilku dodatkowych elementów. Niezbędnym elementem w przypadku kamer zewnętrznych są obiektywy autoiris.
Kamera CCTV z serii LC-504P to niezastąpione urządzenie dozorowe w przypadku monitoringu całodobowego. Cechą wyróżniającą model LC-504P na tle innych kamer zintegrowanych jest imponująca zdolność rozdzielcza rzędu 540 linii TV.
NWD-495 FlexiDome IP to nowoczesne kamery IP firmy Bosch, przystosowane do bezpośredniej pracy w sieciowych systemach telewizji dozorowej. Kamery IP z serii NWD-495 FlexiDome IP wyposażone zostały w przetwornik obrazu CCD 1/3”, dostarczającego obrazy w rozdzielczości 540 linii TV.
Kamery dzień/noc LC-302D/4S z wbudowanym reflektorem podczerwieni nadają się zarówno do montażu wewnętrznego jak i zewnętrznego. Wszystko to za sprawą solidnej, hermetycznej obudowy, która skutecznie chroni całą elektronikę kamery LC-302D/4S przed wilgocią oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi.
Model LC-9018L to zaawansowana technologicznie kamer przemysłowa umieszczona na szybkoobrotowej głowicy. Kamer szybkoobrotowa LC-9018L została stworzona na potrzeby najbardziej profesjonalnych systemów dozorowych.
W ostatnim czasie coraz bardziej popularny jest montaż kamer CCTV w pojazdach komunikacji miejskiej. W przypadku autobusów i tramwajów montaż kamer CCTV nie należy do najłatwiejszych zadań.
Co powinny posiadać nowoczesne kamery kopułkowe ? Nowoczesne kamery kopułkowe przede wszystkim powinny posiadać wszystkie funkcje tradycyjnych kamer przemysłowych.
LC-502E/3S to kolorowa kamera przemysłowa marki LC Security, która została wykonana z myślą o zastosowaniu w systemach CCTV do dyskretnej obserwacji obiektu. Cała elektronika kamery LC-502E/3S została umieszczona w plastikowej obudowie sufitowego czujnika dymu, przez co kamera LC-502E/3S jest niezauważalna dla osób znajdujących się w jej kadrze.
Systemy telewizji dozorowej służą do zabezpieczenia różnego rodzaju miejsc. Obecnie systemy telewizji dozorowej najczęściej wykorzystywane są do monitorowania miast, obiektów sportowych, portów lotniczych oraz placówek edukacyjnych.
LC-608GV to wysokiej jakości kamera CCTV. Model LC-608GV został zaprojektowany przez znaną i cenioną w branży firmę LC Security.
Miniaturowa kamera LC-S762 Doskonale nadaje się dla detektywów i policji. LC-S762 wyposażona jest w przetwornik 1/3” CCD firmy SONY.
LTC9331/00HD to profesjonalne obudowy do kamer przemysłowych przystosowane do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Obudowy do kamer przemysłowych z serii LTC9331/00HD są obudowami w kształcie pół kopuły, dzięki czemu doskonale nadają się do montażu narożnego, sufitowego oraz ściennego.
Kamery dzień/noc to kamery o bardzo dużej czułości pozwalające nagrywać w półmroku a po podświetleniu wiązką podczerwieni mogą rejestrować obraz nawet w całkowitej ciemności. Kamery dzień/noc są bardzo pożądanymi urządzeniami, ponieważ ciemność ich nie unieszkodliwia.
Kamery kopułkowe to kamery charakteryzujące się szerokim kątem widzenia oraz bardzo dobrą jakością obrazu. Kamery kopułkowe mają możliwość zmiany obiektywu, co pozwala uzyskać najlepszy efekt.
Mikrokamery cyfrowe wykorzystywane są jako urządzenia szpiegujące. Mikrokamery cyfrowe wykorzystywane są przez biura detektywistyczne i policję, a zapisy z nich niejednokrotnie są wykorzystywane na drodze sądowej jako dowód.
LC-GP-830D to minikamera cyfrowa transmitująca sygnał wizyjny drogą radiową. Częstotliwość pracy kamery LC-GP-830D to 2.4GHz, co sprawia, że projektant systemu CCTV może umieścić w jednym pomieszczeniu aż 4 kamery bezprzewodowe i nie przejmować się, że będą się one zakłócały.
Kopułkowa kamera CCTV LC-SZ46Q to obecnie jedno z najlepszych urządzeń wizyjnych dostępnych na naszym rynku sprzętu dozorowego. Półkulista obudowa kamery LC-SZ46Q została wykonana z najwyższej jakości materiałów zapewniających maksymalną ochronę przed uderzeniami oraz negatywnymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak woda, kurz, nadmierne nasłonecznienie.
Bosch to jeden z liderów w produkcji wysokiej jakości kamer przemysłowych. Wszystkie produkty firmy Bosch cechują się najwyższą jakością i spełniają wszystkie międzynarodowe standardy. Na uwagę zasługuje nowa seria kamer przemysłowych Bosch – Dinion XF
Kamera kopułowa Bosch LTC 1411 to doskonały produkt firmy Bosch. Rozdzielczość kamery waha się na poziomie 330 linii telewizyjnych. Nie jest to największą zaletą kamery. Zdecydowanie największym atutem kamery Bosch LTC 1411 jest szerokokątny obiektyw, który umożliwia dokładne monitorowanie pomieszczeń.

Archiwum