Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring IP sklepu, domu, firmy

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring IP sklepu, domu, firmy


Monitoring IP sklepu, domu, firmy
Jeszcze kilka miesięcy temu monitoring IP był zarezerwowany jedynie dla bogatych przedsiębiorców. Obecnie dzięki coraz tańszym kamerom IP, każdy właściciel sklepu, firmy lub małego przedsiębiorstwa produkcyjnego, może sobie pozwolić na budowę systemu telewizji przemysłowej w technologii IP.

To właśnie z myślą o tego typu odbiorcach firma LC Security wprowadziła do sprzedaży trzy nowe, atrakcyjne cenowo kamery IP, oferujące łączność bezprzewodową (zgodność ze standardem 802.11b/g) oraz wysokiej jakości obraz w rozdzielczości VGA.

Na dzień dzisiejszy tanie kamery IP LC Security do monitoringu sklepu, domu lub firmy są dostępne w następujących wersjach: LC-350 – kamera stałopozycyjna do zastosowań wewnętrznych z obiektywem szerokokątnym 3,6 mm, LC-355 – kamera obrotowa IP z obiektywem 3,6 mm, LC-359 – kamera zintegrowana z obiektywem 6 mm, odpowiednio przystosowana do pracy w zewnętrznych warunkach środowiskowych (hermetyczna obudowa z solidnym uchwytem montażowym).

Wszystkie trzy modele pozwalają na prowadzenie obserwacji przez 24 godziny na dobę, co jest możliwe dzięki funkcji Dzień/Noc i diodowemu oświetlaczowi podczerwieni (nadzór wideo nawet w całkowitej ciemności). Bardzo ważną cechą nowych kamer sieciowych VGA LC Security, zwłaszcza z punktu widzenia użytkownika, jest obsługa urządzeń mobilnych, co pozwala na zdalny podgląd obrazu w dowolnym momencie i miejscu. Na uwagę zasługują także inne opcje użytkowe, takie jak: obsługa wielu przeglądarek internetowych, wysyłanie zdjęć na e-mail i FTP, przypisany unikalny adres DDNS (możliwość zlokalizowania kamery) z każdego miejsca na świecie oraz dodatkowe oprogramowanie do obsługi 36 kamer.