Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery IP SNC-CM120

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery IP SNC-CM120


Kamery IP SNC-CM120
Kamery sieciowe IP z serii SNC-CM120 IPELA marki Sony to urządzenia, które dzięki szeregowi nowoczesnych rozwiązań technologicznych pozwalają na budowę profesjonalnych instalacji monitoringu CCTV IP. Prezentowana kamera IP pracuje w megapikselowej rozdzielczości, co sprawia, że przy jej pomocy możemy efektywnie zastąpić kilka konwencjonalnych kamer przemysłowych.
Producent zastosował w kamerze SNC-CM120 IPELA zaawansowaną technologię  DEPA, która dzięki inteligentnej analizie obrazu znacznie zwiększa jakość prowadzonego nadzoru wizyjnego. Za emisję krystalicznie czystych, pełnych barw i bogatych w detale obrazów odpowiedzialny jest przetwornik Sony 1/3" CCD ExwavePRO ze skanowaniem progresywnym, który w opinii ekspertów uznawany jest za najlepszy na rynku przetwornik obrazu do kamer przemysłowych IP. Maksymalna rozdzielczość 1.3MPix (1280x960). Szybkość transmisji: 15fps dla 1,3Mpix, 30fps dla pełnej rozdzielczości VGA. Dostępne techniki kodowania ruchomych obrazów: MJPEG i MPEG-4. Model SNC-CM120 został odpowiednio przystosowany do prowadzenia obserwacji w wymiarze całodobowym. W zależności od panujących warunków oświetleniowych wbudowana funkcja Dzień/Noc pozwala kamerze na wytwarzanie obrazu kolorowego lub monochromatycznego. Ponadto, kamery IP SNC-CM120 IPELA posiadają innowacyjną technologię Light Funnel, która dodatkowo zwiększa stabilność i skuteczność pracy w wymiarze całodobowym. Pozostałe cechy użytkowe megapikselowej kamery IP SNC-CM120 na które warto zwrócić uwagę:

  • Obsługa standardu zasilania PoE (zasilanie bezpośrednio z sieci Ethernet)
  • Wysokiej klasy obiektyw zmienno-ogniskowy 2,8-6mm o podwyższonej przepuszczalności światła
  • ZOOM optyczny x2.1
  • Dwukierunkowa transmisja sygnału audio w kompresji G.711 i G.726 (przekazywanie ostrzeżeń do strefy monitorowanej oraz nasłuch otoczenia kamery)
  • Wejście i wyjście audio typu mini-jack
  • Możliwość współpracy z systemem alarmowym (wejście i 2 wyjścia alarmowe)
  • Dodatkowe wyjście analogowe typu BNC