Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery obrotowe IP Panasonic

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery obrotowe IP Panasonic


Kamery obrotowe IP Panasonic
Kamery obrotowe IP Panasonic z serii BB-HCM381CE to profesjonalne urządzenia wizyjne o bardzo korzystnych parametrach pracy. Producent kamer IP BB-HCM381CE odpowiednio połączył funkcjonalność, jakość, niezawodność i zaawansowaną pracę w sieci IP, dzięki czemu otrzymujemy produkt najwyższej klasy.
Kamery szybkoobrotowe IP BB-HCM381CE wykonano z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą i bezawaryjną pracę. Mała i estetycznie wykonana obudowa integruje się praktycznie z każdym wnętrzem.

Seria BB-HCM381CE wytwarzają obraz kolorowy z bardzo wiernie oddanymi barwami. Dzięki wysokiej czułości na oświetlenie kamera bardzo dobrze radzi sobie w warunkach zmiennego oświetlenia.  Urządzenie generuje obrazy o maksymalnej rozdzielczości 640x480 pikseli. Doskonała jakość wytwarzanych i przesyłanych po sieci IP obrazów to przede wszystkim zasługa wydajnej kompresji JPEG. Dla zwiększenia efektywności podglądu wbudowano w kamerze 42 krotny zoom (Zoom 21x optyczny i 2x cyfrowy). Dodatkowo użytkownik może swobodnie ustawiać kąt pochylenia i obrotu kamery.

Zaawansowane właściwości pracy w sieciach IP to cecha która wyróżnia kamery obrotowe IP Panasonic BB-HCM381CE na tle innych kamer sieciowych. Prezentowane urządzenie obsługuje wszystkie współczesne protokoły sieciowe, w tym także najnowszy protokół IPv6. Dzięki tej właściwości mamy pewność, że nawet za kilka lat urządzeni będzie mogło efektywnie i stabilnie pracować w sieciach IP. Kamera BB-HCM381CE pozwala na oglądanie obrazu poprzez przeglądarkę stron internetowych z dowolnego miejsca na świecie.

Obsługa kart pamięci SD pozwala na szybkie i co ważniejsze niezwykle łatwe rejestrowanie i przenoszenie z kamery interesujących nas danych.

Najwyższa funkcjonalność i wygoda użytkowania to cechy kamery IP BB-HCM381CE, które z całą pewnością zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

Alternatywą dla prezentowanej kamery jest kamera szybkoobrotowa IP Panasonic BB-HCM481CE z funkcją POE (zasilanie bezpośrednio z sieci Ethernet).

Właściwości techniczne kamery sieciowej IP BB-HCM381CE:

- przetwornik obrazu: 1/4" 320000 pixel CCD,
- kompresja obrazu: JPEG,
- kompresja wideo: MJPEG (Motion JPEG),
- Obiektyw: F1.6 - 3.6,
- Rozdzielczość (max.)    640x480pixeli,
- Wymiary: 140 x 122 x 122 mm,
- Waga: 648g,

Hurtownia kamer IP: profesjonalne kamery IP