Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera HD do sportu

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera HD do sportu


Kamera HD do sportu
Jeśli poszukujesz uniwersalnej kamery sportowej HD, która sprawdzi się zarówno latem, zimą jak i pod wodą, to kamera  LC-HD11 z całą pewnością zwróci Twoją uwagę. Charakteryzuje się ona estetyczną lecz odporną na warunki pogodowe i uszkodzenia obudową, która pozwala na jej użytkowanie nawet pod wodą na głębokości do 20 m. Oczywiście jak przystało na prawdziwą kamerę sportową posiada szerokokątny obiektyw, który zapewnia kąt widzenia 120 stopni.

Na jej wyposażeniu znajdziemy wysokiej klasy matrycę obrazotwórczą 5,0MPix CMOS, która zapewnia bardzo dokładne odwzorowanie obserwowanej sceny, i tym samym umożliwia rejestrację filmów w doskonałej jakości HD 720p oraz zdjęć w rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Istnieje możliwość inicjacji nagrań po detekcji oraz zapisu dźwięku. Obrazy i materiały wideo są rejestrowane na karcie pamięci microSD, której maksymalna pojemności wynosi do 32 GB. Istotną cechą kamery sportowej HD LC-HD11 jest wygodny i pewny system mocować, dzięki któremu w każdej chwili kamerę można odpiąć i z łatwością z powrotem umieścić na uchwycie.

Warto także wspomnieć o pozostałych właściwościach kamery sportowej LC-HD11, takich jak: łatwe kopiowanie nagrań i zdjęć (bezpośrednio z karty lub za pomocą kabla USB), osiem diod LED umożliwiających rejestrację obrazu przy niskim poziomie oświetlenia oraz Wbudowany wysokiej pojemności akumulator Li-Ion pozwalający na zapis wideo przez 3 godziny.