Kupuj szybko bez zakładania konta!  

SNC-DF80P

Strona główna  »  Artykuły  »  SNC-DF80P


SNC-DF80P
SNC-DF80P Sony to kompletne rozwiązanie dozorowe w postaci funkcjonalnej kamery kopułkowej IP. Dzięki zaimplementowanej funkcji Dzień/Noc, możliwości współpracy z reflektorem podczerwieni oraz solidnie wykonanej obudowie wandaloodpornej IP66 kamera sieciowa SNC-DF80P Sony sprawdza się w każdych warunkach oświetleniowych i środowiskowych.
Cechą, która szczególnie wyróżnia model SNC-DF80P na tle innych kamer kopułkowych IP jest technologia DEPA, która umożliwia urządzeniu inteligentne analizowanie obrazów, co w rezultacie niezwykle korzystnie wpływa na jakość prowadzonego monitoringu. Prezentowana kamera IP generuje krystalicznie czysty i szczegółowy obraz w rozdzielczości VGA (640x480), który następnie jest przesyłany z prędkością 25 klatek na sekundę. Za wyświetlanie wiernie odwzorowanych obrazów kolorowych (dzień) i monochromatycznych (noc) odpowiedzialna jest matryca Sony 1/3" CCD 440.000 pikseli z innowacyjną technologią SuperExwave. Sygnał wizyjny może być kompresowany na trzy sposoby, a wybór kodeka wideo pozwala na dostosowanie jakości obrazu do wymagań użytkowych systemu wizyjnego. Do wyboru mamy następujące techniki kodowania sygnałów wizyjnych: JPEG, MPEG-4, H.264. Zaawansowana konstrukcja kamery IP SNC-DF80P pozwala nie tylko na skuteczny monitoring wizyjny ale również na akustyczne monitorowanie pomieszczeń, co jest możliwe dzięki dwukierunkowej transmisji sygnału audio w standardzie G.711 i G.726. Obsługa standardu PoE sprawia, że wandaloodporna kamera IP SNC-DF80P Sony może być bezpośrednio zasilona z sieci Ethernet.

Dodatkowo prezentowana kamera IP ma nam do zaoferowania:

  • Technologia DFI (ang. Dynamic Frame Integration) – reprodukcja czystych obrazów zarówno podczas obserwacji stojących, jak i poruszających się obiektów
  • Zoom optyczny 3.6x
  • Wejście i wyjście audio typu mini-jack
  • Wejście i 2 wyjścia alarmowe
  • Wyjście analogowe BNC
  • Slot na kartę PC (karta pamięci)