Kupuj szybko bez zakładania konta!  

AXIS P1346 HDTV

Strona główna  »  Artykuły  »  AXIS P1346 HDTV


AXIS P1346 HDTV
AXIS P1346 to profesjonalna kamera megapikselowa CCTV IP dysponująca obraz o jakości HDTV i zgodności z obowiązującymi normami SMPTE. Kamera megapikselowa IP z serii AXIS P1346 jest także pierwszym na rynku urządzeniem wizyjnym z innowacyjnym sterowaniem obiektywu, jakim jest technologia P-Iris.
Dzięki temu zaawansowanemu technologicznie sterowaniu przysłoną obiektywu, kamera megapikselowa IP z serii AXIS P1346 oferuje wyższy kontrast, klarowność, rozdzielczość i ostrość obrazu. Połączenie tej unikalnej technologii z najlepszą metodą kompresji sygnałów wideo H.264, pozwala na osiąganie obrazów o niespotykanym dotąd poziomie jakości. Ze względu na bardzo wysoką szczegółowość obrazu oraz wierne odwzorowanie barw, kamery sieciowe IP AXIS P1346 rewelacyjnie sprawdzają się w systemach wizyjnych IP, od których wymaga się precyzyjnej identyfikacji zarówno obiektów statycznych, jak i tych będących w ruchu. W celu zapewnienia wysokiej skuteczności prowadzonych prac dozorowych w kamerze zastosowano szereg funkcji dodatkowych, w tym m.in.: dwukierunkowe audio z funkcją detekcji dźwięku (alarm po wykryciu dźwięku), inteligentne funkcje nadzoru wideo oraz szereg zabezpieczeń (aktywny alarm antysabotażowy).

Dodatkowe zalety użytkowe kamer megapikselowych IP HDTV z serii AXIS P1346

  • Funkcja umożliwiająca przesyłanie oddzielnych strumieni wideo z powiększonymi fragmentami sceny, a równocześnie przeskalowanego w dół, pełnego obrazu.
  • Cyfrowe sterowanie PTZ (obrót/pochylenie/zbliżenie).
  • Łatwa instalacja z funkcją zdalnego back focus.
  • Efektywny monitoring w zmiennych warunkach oświetleniowych (funkcja Dzień/Noc)
  • Wbudowany czytnik kart pamięci SD/SDHC umożliwiający lokalny zapis obrazu
  • Obsługa zasilania bezpośrednio z sieci Ethernet (opcja Power over Ethernet) poprzez eliminacje okablowania zasilającego pozwala na zmniejszenie kosztów instalacji.