Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera dualna LTC 0620

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera dualna LTC 0620


Kamera dualna LTC 0620
Kamera dualna LTC 0620 to najwyższej jakości urządzenie wizyjne, które dzięki swoim imponującym parametrom pracy pozwala na tworzenie efektywnych i nowoczesnych systemów monitoringu wizyjnego. Kamera Dinion XF LTC 0620 dzień/noc wyróżnia się na tle innych kamer tej klasy głównie za sprawą szeregu nowoczesnych funkcji, których nie znajdzie się w produktach firm konkurencyjnych.
Kamera dualna LTC 0620 Dinion XF została skonstruowana o oparciu o unikalny przetwornik obrazu CCD 1/2" z wybieraniem między liniowym.  Dualna konstrukcja urządzenia sprawia, że może ono stabilnie i na najwyższym poziomie pracować w systemach całodobowych. Kamera pracuje w 2 trybach: kolorowy, monochromatyczny. Model LTC 0620 dysponuje imponującą zdolnością rozdzielczą obrazu, która wynosi aż 540 linii telewizyjnych. Urządzenie korzysta również z 15 bitowej obróbki obrazu, która pozwala na prawidłowe odwzorowanie poruszających się obiektów.  Kamera dualna LTC 0620 Bosch posiada mechaniczny filtr podczerwieni, dzięki czemu może współpracować z reflektorami podczerwieni. Na wyposażeniu kamery znajduje się również szereg układów elektronicznych, które pozwalają na uzyskanie jak najwyższej jakości obrazu podczas pracy przy zmiennych oświetleniu. Wspomagające układy elektroniczne kamery LTC0620 dzień/noc: AGC, BLC, AWB, FL, AES, AI.

Dinion XF LTC 0620 dzień/noc jest kamerą która może skutecznie pracować przy całkowitym braku oświetlenia zewnętrznego.

Kamera przemysłowa dzień/noc LTC 0620 korzysta z najnowocześniejszych funkcji z zakresu poprawy funkcjonalności i jakości obrazu. Na wyposażeniu prezentowanej kamery znajduje się wiele technologii, których nie otrzymamy w żadnej kamerze dualnej firm konkurencyjnych.

Funkcje kamery LTC 0620 Dinion XF, których nie posiadają produkty firm konkurencyjnych:

- technologia XF-Dynamic pozwala na znaczne poszerzenie zakresu dynamiki, a także na poprawienie kontrastu obrazu i niezwykle wierną reprodukcję barw.

- technologia Bilinx daje możliwość uzyskania dwukierunkowej komunikacji pomiędzy urządzeniami, jak również pozwala na sprawdzenie stanu pracy i konfiguracji kamery z poziomu kabla koncentrycznego.

- funkcja SenseUp zwiększa światłoczułość, dzięki czemu umożliwia prowadzenie efektywnego nadzoru wizyjnego przy oświetleniu generowanym jedynie przez gwiazdy i księżyc (efektywny monitoring nocny).

- funkcja Lens Wizard sprawia, że kamera automatycznie wykrywa zamontowany obiektyw, a także pozwala przy pomocy specjalnego asystenta dobrać odpowiednią przysłonę do pracy w trybie całodobowym.

Dualna kamera LTC0620 za sprawą bardzo korzystnych parametrów pracy oraz imponującej funkcjonalności jest powszechnie stosowana w systemach telewizji przemysłowej: biur, hoteli, kasyn, dużych centrów handlowych oraz banków.

Warto również wspomnieć, że prezentowany produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają na bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Ponadto, kamera posiada 3 letnią gwarancję producenta.

Podstawowa specyfikacja techniczna:

Przetwornik:    CCD 1/2 z wybieraniem międzyliniowym
Rozdzielczość:    540 TVL
Czułość (kolor / czarno-biały):    0,18 / 0,024 Lux
Czułość z funkcją SenseUp (k/c-b    0,018 /0,0024 Lux
Elektroniczne systemy:    AGC, BLC, AWB, FL, AES, AI, SenseUp
Synchronizacja:    z siecią
Mocowanie obiektywu:    CS
Alarmowe wejście:    tak
Sterowanie:    OSD, przyciski
Wymiary:    59x67x122
Masa:    0.45 kg
zasilanie    12 - 220 V

Hurtownia CCTV: kamera dualna LTC 0620

Podobne produkty: LTC 0495 dzień/noc