Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring CCTV IP kantoru

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring CCTV IP kantoru


Monitoring CCTV IP kantoru
Jaka kamera najlepsza do monitorowania kantoru? W jaki sposób należy ją zamontować? Najlepszą kamerą IP do monitoringu wizyjnego kantoru jest kamera megapikselowa oferująca obraz w rozdzielczości przynajmniej 2 Mpix. Dlaczego taka kamera sieciowa sprawdzi się najlepiej w tego typu lokalizacji?

A to dlatego, że kamera megapikselowa jest w stanie dostarczyć na tyle szczegółowy obraz, aby była możliwa identyfikacja osób oraz informacji alfanumerycznych, takich jak nominały banknotów.

Przykładem atrakcyjnej cenowo kamery sieciowej oferującej obraz w rozdzielczości do 2 Mpix jest kamera sieciowa IP LC-601 firmy LC Security, która ze względu na zastosowanie rozwiązania idealnie nadaje się do zastosowania w systemie nadzoru wideo dla kantoru. Oprócz obrazu umożliwiającego dokładną identyfikację osób i przedmiotów, kamera sieciowa LC-601 została wyposażona w szereg opcji dodatkowych, które zapewniają bardzo wysoką funkcjonalność i skuteczność działania systemu telewizji dozorowej IP. Prezentowany produkt może pracować w bezprzewodowej sieci komputerowej, co upraszcza jego instalację, nawet w trudno dostępnych miejscach. Kolejną zaletą prezentowanej kamery IP jest wbudowany slot kart pamięci SD, umożliwiający lokalną rejestrację zdarzeń. Na uwagę zasługują także inne cechy użytkowe kamery IP LC-601 takie, jak: dwukierunkowe audio, detekcja ruchu, maski prywatności, łączenie z serwerem VPN, 16 użytkowników jednocześnie, powiadamianie o alarmach na e-mail, sekwencyjne wykonywanie zdjęć w formacie .jpg,  praca wg harmonogramu oraz obsługa mobilna oparta o Windows Mobile, Symbian i iPhone.