Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery do auta

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery do auta


Kamery do auta
Kamery do auta pozwalają na monitorowanie pojazdów firmowych i przebytej trasy przez pracowników. Dzięki tej właściwości użytkowej zapewniają pełną kontrolę mamy kontrolę nad tym gdzie i jak jeżdżą nasi pracownicy w czasie pracy. Pozwala to na sprawdzenie czy odpowiednio wywiązują się ze swoich obowiązków i czy prawidłowo eksploatują powierzone im pojazdy. Ponadto, kamery samochodowe umożliwiają uzyskanie silnych dowodów w razie zdarzeń drogowych (np. kolizja), w których biorą dział nasi pracownicy.

Przykładem funkcjonalnej kamery samochodowej w przystępnej cenie, która spełnia oczekiwania większości użytkowników jest model LC-TCC-1280. Jest to rozwiązanie składające się z aż dwóch kamer do auta oraz rejestratora obrazu i dźwięku z wbudowanym wyświetlaczem LCD, pozwalającym na podgląd obrazu w trybie na żywo. Dzięki dwóm niezależnym kamerom urządzenie mobilne w wersji LC-TCC-1280 idealnie sprawdza się do monitoringu wnętrz pojazdów, nagrywania zdarzeń drogowych przez przednią i jednocześnie tylną szybę, a także monitoring punktów sprzedaży oraz wiele innych. Pojedyncza kamera ma kąt widzenia ~53°.  Dołączony uchwyt z silną przyssawką zapewnia stabilny montaż do różnych powierzchni płaskich (np. szybach, polerowanych lub emaliowanych powierzchniach metalowych).

Pozostałe właściwości użytkowe kamery samochodowej z rejestratorem LC-TCC-1280: lokalny zapis na kartach pamięci SD/SDHC/MMC (format plików wideo AVI, maksymalna pojemność karty 32 GB), interfejs USB do eksportu danych, możliwość wykonywania zdjęć w rozdzielczości 2560 x 1920 (format JPG) oraz możliwość pracy bez podłączonego zasilania przez około 25 minut.