Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera IP AXIS 211

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera IP AXIS 211


Kamera IP AXIS 211
Kamera IP AXIS 211 to urządzenie CCTV, które doskonale nadaje się do budowy zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych instalacji monitoringu wizyjnego CCTV IP. Kamery sieciowe IP z serii AXIS 211 cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród specjalistów z branży security, o czym doskonale świadczy choćby prestiżowa nagroda "Innovative Achievement" przyznawana przez Detektor International.
Prezentowana kamera IP doskonale łączy wysoką jakość obrazu z dużą prędkością jego przesyłania do sieci IP, co w rezultacie owocuje szczegółowymi i płynnymi nagraniami wideo. Urządzenie pracuje w oparciu o profesjonalną matrycę 1/4" CCD z układem progresywnego skanowanie, dzięki któremu kamera wiernie odwzorowuje zarówno obiekty stojące jak i poruszające się. Maksymalna rozdzielczość obrazu jaką możemy uzyskać za pomocą kamery IP  AXIS 211 to VGA 640x480 pikseli, natomiast maksymalna prędkość przesyłu wynosi 30 kl./s dla wszystkich dostępnych rozdzielczości. Dzięki zastosowanym dwóm kodekom wideo (MJPEG, MPEG-4), kamera nie tylko oferuje strumieniowe przesyłanie wizji ale także możliwość optymalnego przystosowania poziomu jakości obrazu do wymagań systemowych. Wbudowana funkcja zasilania PoE (bezpośrednio z sieci Ethernet), obsługa mechanizmu kontroli jakości QoS oraz zgodność z protokołem IPv4/IPv6 sprawiają, że kamera IP AXIS 211 niezwykle wydajnie pracuje w sieci IP i może być stosowna także w najnowszych sieciach komputerowych. Dodatkowo na pokładzie kamery IP z serii AXIS 211 znajdziemy:

  • Wbudowana wideo detekcja ruchu oraz zaawansowane zarządzanie zdarzeniami
  • Obiektyw o zmiennej ogniskowej (3-8mm) z przesłoną ustawianą przez procesor
  • Możliwość wymiany obiektywu na inny z mocowaniem typu CS
  • Jedno wejście alarmowe i jedno wyjście do podłączania urządzeń zewnętrznych (możliwość integracji z instalacją alarmową)

Kamera sieciowa IP AXIS 211 jest dostępna w kilku wersjach: AXIS 211A (dwukierunkowe audio), AXIS 211M (kamera megapikselowa), AXIS 211W (kamera bezprzewodowa IP).