Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery sieciowe IP - BL-C1CE

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery sieciowe IP - BL-C1CE


Kamery sieciowe IP - BL-C1CE
Kamery sieciowe IP BL-C1CE Panasonic zostały zaprojektowane głównie z myślą o domowym zastosowaniu. Model BL-C1CE jest powszechnie wykorzystywany do tworzenia domowego monitoringu a także jako narzędzie ułatwiające pilnowanie bawiących się dzieci.
Prezentowany produkt to przede wszystkim doskonałe połączenie sprawdzonych rozwiązań z nowościami technicznymi. Konstrukcja kamery została wykonana z solidnych materiałów, dzięki czemu mamy pewność, że nawet podczas uderzenia kamera będzie pracować prawidłowo. Ponadto, dzięki najwyższej jakości materiałom urządzenie zapewnia wieloletnią bezawaryjną pracę.

Ogromną zaletą kamery sieciowej IP BL-C1CE jest atrakcyjna cena, za którą otrzymujemy znacznie więcej niż w produktach konkurencyjnych. Przede wszystkim oprócz wyspecjalizowanej kamery IP otrzymujemy całkowicie za darmo profesjonalny program do rejestracji obrazów marki Panasonic. Ponadto, urządzenie zadziwia swoją uniwersalnością. Kamera sieciowa IP BL-C1CE obsługuje praktycznie wszystkie współczesne protokoły sieciowe, dzięki czemu mamy pewność, że będzie efektywnie pracować w każdej sieci komputerowej. Dużym plusem urządzenia jest obsługa standardu UPnP, który znacznie ułatwia instalację kamery.

Transmisja sygnału wideo po sieci odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnej kompresji Motion JPEG, co zapewnia wysoką jakość oraz płynność obrazów. Ponadto, kamerę wyposażono w specjalny moduł, dzięki któremu urządzenie pozwala na dozór nocny w kolorze (czułość 4lx). Maksymalna rozdzielczość emitowanego obrazu na poziomie 620x480px sprawia, że obraz jest wiernie odzwierciedlony i posiada sporą ilość szczegółów. Obraz z kamery możemy podglądać zdalnie z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki internetowej.

Kolejną zaletą kamery sieciowej IP BL-C1CE Panasonic jest specjalna funkcja, która pozwala użytkownikowi na indywidualne dostosowanie jakości wytwarzanego obrazu (do wyboru 3 tryby).

Podsumowując kamery sieciowe IP z serii BL-C1CE doskonale łączą w sobie wysoką jakość obrazu oraz bezawaryjną pracę. Dodatkowo szereg nowoczesnych funkcji sprawia, że konfiguracja i obsługa urządzenia nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów.

Nowoczesny wygląd sprawia, że kamera idealnie integruje się ze współczesnym designem pomieszczeń.

Dla osób które dodatkowo cenią sobie wygodę idealnym rozwiązaniem jest bezprzewodowa kamera IP BL-C20CE Panasonic.

Podstawowa specyfikacja techniczna:

- przetwornik obrazu: 1/4" 320,000 pixel CMOS,
- kąt widzenia: 43° horizontal, 32° vertical,
- przysłona: F2.8,
- czułość: 10-10,000 lux (w trybie nocnym 4-10,000 lux),
- interfejs sieciowy: Ethernet (10Base-T/100Base-TX)
- Obsługiwane protokoły: TCP, UDP, IP, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, DNS, ARP,ICMP, POP3, NTP, UPnP,
- zasilanie: 220-240 V AC

Przejdź do e-sklepu: BL-C1CE

Produkt alternatywny: bezprzewodowa kamera IP BL-C20CE