Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Mini kamery do monitoringu

Strona główna  »  Artykuły  »  Mini kamery do monitoringu


Mini kamery do monitoringu
Systemy telewizji przemysłowej coraz częściej są wyposażane w mini kamery do monitoringu, których podstawowym zadaniem jest dyskretna obserwacja. Ze względu na możliwość prowadzenia nadzoru wideo z ukrycia doskonale nadają się do zastosowania w instalacjach CCTV dla biur, domów, sklepów, kantorów, itp.

Wybór kamer miniaturowych jest bardzo duży, jednak tylko niektóre modele są w stanie zaoferować odpowiednią funkcjonalność oraz wysoką jakość obrazu, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Przykładem profesjonalnej mini kamery, która spełnia powyższe wymagania jest kamera miniaturowa LC-010 Nano, charakteryzująca się bardzo małymi rozmiarami (11.5 x 11.5 x 17mm), minimalną wagą (zaledwie 2g) oraz doskonałą reprodukcją obserwowanej sceny. Dzięki małym gabarytom nadaje się do ukrycia w dowolnym miejscu. Na wyposażeniu dyskretnej mini kamery przemysłowej znajdziemy wysokiej klasy przetwornik obrazu 1/3” CMOS, który generuje bardzo czysty i bogaty w detale obraz kolorowy w podwyższonej rozdzielczości poziomej 520 linii telewizyjnych (możliwe dokładne rozpoznanie obserwowanych osób i przedmiotów). Kamera LC-010 Nano została wyposażona w zaawansowany cyfrowy system przetwarzania obrazu DSP.

Mini kamery do monitoringu LC-010 Nano skutecznie pracują w zmiennych warunkach oświetleniowych, nawet w niemal całkowitej ciemności. Jest to zasługą wysokiej czułości na oświetlenie 0,008 Lux przy F1.2. Dodatkowe zalety prezentowanej kamery: automatyczna kontrola wzmocnienia AGC, automatyczny balans bieli AWB oraz kompensacja światła tylnego BLC.